ПОСЛУГИ, ЯКІ НАДАЄ ЛОМБАРД

Ломбард «Кредитцентр» надає кредити готівкою від 50 грн. до 100000 грн. під заставу:

— ювелірних виробів із золота і срібла;

— аудіо-відео і побутової техніки;

— комп’ютерної техніки і мобільних телефонів.

Безкоштовна кваліфікована оцінка майна.

Безкоштовне зберігання вашого майна впродовж терміну дії договору.

Кредитування
Кредитування
Кредитування Кредитування Кредитування

Правила користування послугами

 1. Ломбард надає громадянам фінансовий кредит в грошовій формі в розмірі і на термін, за погодженням сторін.
 2. Предметом застави можуть бути ювелірні вироби із золота, срібла згідно з переліком: ювелірні вироби з дорогоцінних металів зі вставками і без вставок; монети з дорогоцінних металів і що містять в собі дорогоцінні метали: старі(дореволюційні і радянські), ювілейні, пам’ятні і іноземні монети; корпуси годинника з дорогоцінних металів вітчизняного і іноземного виробництва, вироби з срібла(столові прилади, портсигари, скриньки, свічники і так далі), предмети релігійного культу з дорогоцінних металів або що містять в собі дорогоцінні метали; елементи знімних протезів, зубні протези із золота, які були у використанні, а також зубні диски.
 3. Предметом застави можуть бути аудіо-відео і побутова техніка, мобільні телефони.
 4. Під заставу не приймаються ювелірні вироби із золота, срібла: нестандартні зливки, самородки; сусальне золото, напівфабрикати ювелірного виробництва; дорогоцінні метали у виробах виробничого і лабораторного призначення(лабораторний посуд, дріт, деталі, пластини і так далі); предмети, вилучені з цивільного звернення або про продаж яких встановлений особливий порядок(холодна і вогнепальна зброя в оправі і інше).
 5. Предметом застави не можуть бути національні культурні і історичні цінності, що знаходяться в державній власності і занесені або підлягають занесенню в Державний реєстр національного культурного надбання, майно, що відноситься до основних засобів державних і громадських підприємств, установ і організацій, а також інше майно, на яке не може бути обернене стягнення відповідно до чинного законодавства України.
 6. Заставлене майно передається ломбарду в натуральній формі і зберігається до моменту погашення кредиту.
 7. Кредит оформляється тільки з особою, що досягла 18-річного віку, при пред’явленні документу, що засвідчує особу(паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України; тимчасове посвідчення громадянина України) та ІПН(індивідуальний податковий номер).
 8. Відсотки за кредит сплачуються клієнтом відразу після отримання кредиту.
 9. Клієнт зобов’язаний погасити кредит до вказаного в договорі терміну.
 10. Договір кредиту може бути продовжений за умови взаємної згоди сторін.
 11. Клієнт може частково погасити кредит, за умови погашення відсотків по кредиту на момент часткового погашення кредиту.
 12. При погашенні кредиту раніше встановленого терміну відсоток за кредит перераховується.

Інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг