Послуги, які надає ломбард

Ломбард «Кредитцентр» надає кредити готівкою від 50 грн. до 100000 грн. під заставу:- ювелірних виробів із золота та срібла;- аудіо-відео та побутової техніки;- комп’ютерної техніки та мобільних телефонів.

Безкоштовна кваліфікована оцінка майна.

Безкоштовне зберігання вашого майна впродовж терміну дії договору.

Кредитування
Кредитування
Кредитування Кредитування Кредитування

Правила користування послугами

 1. Ломбард надає громадянам фінансовий кредит в грошовій формі у розмірі та на термін, за погодженням сторін.
 2. Предметом застави можуть бути ювелірні вироби із золота, срібла згідно з переліком: ювелірні вироби з дорогоцінних металів із вставками та без вставок;монети з дорогоцінних металів та таких, що містять у собі дорогоцінні метали: старі (дореволюційні та радянські), ювілейні, пам’ятні та іноземні монети;корпуси годинників з дорогоцінних металів вітчизняного та іноземного виробництва;вироби із срібла (столові прибори, портсигари, шкатулки, підсвічники тощо);предмети релігійного культу з дорогоцінних металів або таких, що містять у собі дорогоцінні метали;елементи знімних протезів, зубні протези із золота, що були у використанні, а також зубні диски
 3. Предметом застави можуть бути аудіо-відео та побутова техніка, мобільні телефони.
 4. Під заставу не приймаються ювелірні вироби із золота, срібла:нестандартні зливки, самородки;сусальне золото, напівфабрикати ювелірного виробництва;дорогоцінні метали у виробах виробничого та лабораторного призначення (лабораторний посуд, дріт, деталі, пластини та інше);предмети, що вилучені з цивільного обігу або щодо продажу яких встановлено особливий порядок (холодна та вогнепальна зброя в оправі та інше)
 5. Предметом застави не можуть бути національні культурні та історичні цінності, що знаходяться в державній власності та занесені або підлягають занесенню до Державного реєстру національного культурного надбання, майно, що відноситься до основних засобів державних та громадських підприємств, установ і організацій, а також інше майно, на яке не може бути звернуто стягнення згідно з діючим законодавством України.
 6. Заставлене майно, передається ломбарду у натуральній формі і зберігається до моменту погашення кредиту.
 7. Кредит оформлюється тільки з особою, яка досягла 18-річного віку, при пред’явленні документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; тимчасове посвідчення громадянина України) та ІПН (індивідуальний податковий номер).
 8. Відсотки за кредит сплачуються клієнтом одразу після отримання кредиту.
 9. Клієнт зобов’язаний погасити кредит до вказаного у договорі строку.
 10. Договір кредиту може бути подовжений, за умови взаємної згоди сторін.
 11. Клієнт може частково погасити кредит, за умови погашення відсотків по кредиту на момент часткового погашення кредиту.
 12. При погашенні кредиту раніше встановленого строку відсоток за кредит перераховується.