Предметом застави можуть бути ювелірні вироби із золота, срібла згідно з переліком: ювелірні вироби з дорогоцінних металів із вставками та без вставок; монети з дорогоцінних металів та таких, що містять у собі дорогоцінні метали: старі (дореволюційні та радянські), ювілейні, пам’ятні та іноземні монети;корпуси годинників з дорогоцінних металів вітчизняного та іноземного виробництва; вироби із срібла (столові прибори, портсигари, шкатулки, підсвічники тощо); предмети релігійного культу з дорогоцінних металів або таких, що містять у собі дорогоцінні метали; елементи знімних протезів, зубні протези із золота, що були у використанні, а також зубні диски.

Предметом застави можуть бути аудіо-відео та побутова техніка, мобільні телефони.

 • Ваш комментарий ожидает проверки.

  unsecured loans lenders cash advance near me online loans bad credit instant approval loans instant approval

 • Ваш комментарий ожидает проверки.

  personal loans reviews no credit check payday loans instant approval best online loans instant approval loans instant approval

 • Ваш комментарий ожидает проверки.

  Всех приветствую! С новым годом поздравляю, хочу пожелать всем счастья, здоровья и удачи в новом году!

  Нравится ваш полезный сайт, многие посты действительно полезные.

  P.S если у вас наблюдаются непрятности с потенцией, то хочу посоветовать почитать данный сайт — Елена малышева препарат м16

 • Ваш комментарий ожидает проверки.

  Вы захотели приобрести товары для зимы? Выбираете обувь? Нет возможности найти проверенный интернет-магазин?

  Советуем зайти на портал ugg.msk.ru

  Именно на ресурсе ugg.msk.ru можно найти купить угги в москве детские производителя UGG в госсударстве, которая завезена официально, вы сможете найти любые товары.

  В ассортименте идут угги разной цветовой гаммы. Есть сапожки, а есть и угги со стразами. Также представлено и большое количество других предложений.

  Если вас интересует какая-то точная модель, рекомендуем выбрать её в меню «поиск товаров».

  Вы сможете также воспользоваться и расширенным поиском. Там хватит будет выбрать модель (если вы знаете), указать цену.

  Если вы знаете артикул, рекомендуется его также ввести.

  На сайте представлены разные разделы, где есть возможность выбрать между женскими уггами, мужскими и детскими уггами.

  Портал часто проводит акции, и вы можете следить за всеми новостями в интернет-магазине.

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Кредит оформлюється тільки з особою, яка досягла 18-річного віку, при пред’явленні документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; тимчасове посвідчення громадянина України) та ІПН (індивідуальний податковий номер).

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Програма лояльності, яка представляє собою комплекс заходів, які регулюють відносини між Учасниками (клієнтами) і Організатором програми, в рамках дії якої, учасники мають можливість накопичувати відсотки (знижки) для отримання винагород.

  При досягненні певного статусу Карти Програми Лояльності Учаснику Програми, за наявності карти, надаються певні переваги:

  1. Збільшення заставної вартості майна — при наданні карти Програми Лояльності, відбувається підвищення оціночної вартості предметів застави, і Клієнт має можливість отримати збільшену суму кредиту. При порушенні зобов’язань по своєчасній оплаті відсотка за користування кредитом на термін, що перевищує 20 календарних днів, дана перевага анулюється і в подальшому не застосовується.

  2. Збільшення терміну зберігання предмета застави — гарантований проміжок часу, протягом якого Ломбард буде зберігати предмет застави після кінцевої дати погашення кредиту, зазначеної в договорі.

   

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Залишились питання?

  question_img